Video + fotky nové Scanie z Prudniku

19.02.2010 22:50

V pátek 19.února 2010 v době, kdy končilo námětové cvičení v albrechtické nemocnici, odjelo vedení radnice na představení nové cisterny Scania + terénní vozidlo Land Rover, které ze stejného dotačniho titulu Evorské unie zakoupili prudničtí profesionální hasiči (pro doplnění prezentace naší Tatry CAS 20 T815 6x6.2 proběhla ve čtvrtek 11.února 2010 na náměstí).   V této chvíli již máme dílčí technické údaje o cisterně Scania - 5000 litrů vody, 500 litrů pěnidla, vyprošťovák LUKAS, nafukovací vaky, naviják s tažnou silou 7 tun. O vozidle Land Rover víme pouze to, že se jedná o vozidlo z druhé ruky, které si pro svou potřebu upravili.  Máme k dispozici i pár fotek. Proto otvíráme novou fotogalerii i pro Scanii + Land Rover.

První video pořízené v garážích hasičské zbrojnice v Prudniku si prohlédnete ZDE