4. ročník Memoriálu Petra Šolce v požárním útoku mládeže

20.06.2010 11:52

V sobotu 19. června 2010 se na hasičském cvičišti u základní školy uskutečnil již 4. ročník Memoriálu Petra Šolce v požárním útoku mládeže. Letos se soutěže zúčastnilo 8 mládežnických týmů ze 4 jednotek - Města Albrechtic, Slezských Rudoltic, Janovic a Rýžoviště. Každé družstvo předvedlo dva útoky. Bylo velmi zajímavé, že v obou mládežnických kategoriích bylo stejné umístění jednotlivých družstev:

1. SDH Janovice

2. SDH Rýžoviště

3. SDH Město Albrechtice

4. SDH Slezské Rudoltice

Doufáme, že příští rok bude během soutěží o trošičku tepleji a bude i nebe bez mraků. Z partnerské polské gminy Komprachtice (asi 15 km jižně od Opole) se přijelo podívat na soutěž i pět členů tamní jednotky SDH. Předběžně jsme se domluvili, že se zúčastníme nějaké jejich hasičské akce a přijedeme i s naší novou Tatrou na ukázku.

51 fotek si prohlédnete ZDE

Kratičké video si prohlédnete ZDE