Tragický požár rodinného domku v Liptáni

26.10.2011 12:28

Ve středu 26. října v 5:35 ráno byla naše jednotka povolána k požáru nízké budovy (rodinného domku) v Liptáni. Na místo události  naše jednotka přijela první. Podle informací obyvatel domu zůstala v hořícím domě jedna osoba. Při pátrání po pohřešované osobě došlo v hořícím domě k popálení zasahujícího hasiče z naší jednotky. Lokalizace požáru se zúčastnily jednotky HZS MSK z Krnova a Bruntálu, dále jednotky dobrovolných hasičů Slezské Rudoltice, Jindřichov ve Slezsku, Osoblaha, Krnov, Liptaň a naše jednotka, která nasadila novou Tatru a vyskozdvižnou plošinu AP27 T148. Po uhašení požáru bylo prohledáno požářiště, kde před polednem bylo nalezeno ohořelé tělo.  Vyjadřujeme pozůstalým upřímnou soustrast. Na základnu se jednotka vrátila po sedmi hodinách.

Pár informací je k dispozici ZDE nebo  ZDE