Potřetí u dopravní nehody

21.04.2010 22:55

Dvě hodiny po návratu ze cvičení v Prudniku vyjela jednotka ve středu 21. dubna 2010 před 17. hodinou k odstranění následků dopravní nehody osobního vozidla, které havarovalo na silnici I/57 na rovince kousek za burkvízskou zatáčkou. Po příjezdu na místo události bylo vozidlo na poli převrácené na levý bok. Řidič se nacházel mimo vozidlo a se zasahujícími hasiči komunikoval. Vozidlo bylo převráceno zpět na kola a zabezpečeno proti požáru odpojením akumulátoru a proti úniku provozních kapalin na obilné pole byl použit sorbent. Na místo události přijeli i hasiči HZS MSK ze stanice Krnov, které na místo události doprovázel i dráček HASÍK.

Od svého zařazení do služby, na začátku dubna, má Tatra za sebou tři ostré výjezdy. Ve všech případech se jednalo o dopravní nehody.