Vítejte

na oficiálních webových stránkách hasičů města Město Albrechtice z okresu Bruntál v Moravskoslezském kraji.

Na těchto stránkách Vás seznámíme s životem a činností našeho sboru, který má letos (rok 2024) jako SDH 150  letou historii. Taktéž Vás seznámíme s činností a prací naší výjezdové jednotky, spadající do kategorie JPO II s předurčeností na dopravní nehody, která zajišťuje také pomoc při zdolávání mimořádných událostí na katastrálním území nejen našeho města, ale i v rámci celého okresu.

Každý hasičský sbor navazuje na tradice našich předků, kterými mimo jiné jsou sv. Florián, hasičské desatero, modlitba hasiče a prapor. Pro zobrazení obou stran praporu SDH Město Albrechtice klikni na obrázky.